• PUBLISHED Jun 23, 2010

 • PUBLISHED

  Jun 23 2010
 • THIS VIDEO

  3837 Views
  1 Votes
 • OVERALL RANK

  4012 th Views
  9377 th Votes
 • PEAK CHART RANK

  N/A Overall
  N/A Poznan
 • PUBLISHED Jun 23, 2010

 • PUBLISHED

  Jun 23 2010
 • THIS VIDEO

  3837 Views
  1 Votes
 • OVERALL RANK

  4012 th Views
  9377 th Votes
 • PEAK CHART RANK

  N/A Overall
  N/A Poznan

http://www.balkontv.pl
PREZENTUJE AGATA Z BALCONYTV POZNAŃ//
PRESENTED BY AGATA FROM BALCONYTV POZNAŃ//

EVGEN MALINOVSKIY [Polska/Rosja]

Evgen Malinovskiy mieszka w Polsce od 1992 roku. Urodził się w Biełowie, na Syberii. Tradycje muzyczne wyniósł z domu rodzinnego. Studiował w Kiemierowskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk i Kultury, z wykształcenia jest dyrygentem orkiestry estradowej. Absolwent Wydziału Aktorskiego Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. J. Giedroycia w Warszawie (WSKiMS).

Aktor filmowy i teatralny, muzyk, wykonawca pieśni Wysockiego, Okudżawy i Rozenbauma. Zarówno w Rosji, jak i w Polsce, uczestniczył w wielu projektach muzycznych jako gitarzysta basowy. Ma na swoim koncie role w wielu polskich produkcjach filmowych. 25 stycznia 2007 Evgen Malinovskiy zadebiutował jako aktor teatralny na scenie warszawskiego teatru POLONIA Krystyny Jandy.

Solowy, realizowany od września 2004, projekt pt.: „Syberyjski bard zaprasza" obejmuje utwory Włodzimierza Wysockiego, Aleksandra Rozenbauma i Bułata Okudżawy. Evgen Malinovskiy śpiewa po rosyjsku akompaniując sobie na gitarze akustycznej. Komentarze i didaskalia w języku polskim, poprzedzające każdy utwór, stanowią nieodłączny element koncertów. W repertuarze znajdują się zarówno utwory żartobliwe, satyryczne, liryczne, sentymentalne i nostalgiczne a także głęboko dramatyczne, o dużym ładunku emocjonalnym, jak również piosenki o charakterze apaszowskim, niosące elementy folkloru ulicznego. Błyskotliwość oraz charyzma wykonawcy pozwalają na stworzenie znakomitej atmosfery podczas koncertów i nawiązanie bliskiego kontaktu z publicznością.

W październiku 2006 r. pod patronatem Redakcji Rosyjskiej Polskiego Radia Polonia ukazała się pierwsza, zapowiadająca cykl „Syberyjski bard zaprasza", solowa płyta Evgena Malinovskiego pt. PROLOG. Znajduje się na niej 19 tytułów (utwory Włodzimierza Wysockiego, Bułata Okudżawy i Aleksandra Rozenbauma), wszystkie w aranżacji i wykonaniu Evgena Malinovskiego (gitara i wokal). Nagrań dokonano wiosną 2006. w gościnnym studio Dworku Białoprądnickiego w Krakowie.

http://www.evgen.pl

Podziękowania: Pracownia Architektoniczna Michał Hess http://www.hess.pl, FABRYKAFILMOWA.PL
Znajdziecie nas także na: http://www.Facebook.com/BalconyTVPoznan

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE! // TUNE IN AGAIN SOON! //