• PUBLISHED Apr 12, 2012

 • PUBLISHED

  Apr 12 2012
 • THIS VIDEO

  4726 Views
  0 Votes
 • OVERALL RANK

  2828 th Views
  14044 th Votes
 • PEAK CHART RANK

  N/A Overall
  N/A Kaunas
 • PUBLISHED Apr 12, 2012

 • PUBLISHED

  Apr 12 2012
 • THIS VIDEO

  4726 Views
  0 Votes
 • OVERALL RANK

  2828 th Views
  14044 th Votes
 • PEAK CHART RANK

  N/A Overall
  N/A Kaunas

Like Us on Facebook - http://www.facebook.com/BalconyTvKaunas
Visit us on http://www.Balconytv.com

WELCOME TO BALCONYTV KAUNAS//
Title: SIENOS
PERFORMED BY ROKAS BAŠKYS
PRESENTED BY DEIMANTĖ PUODŽIŪNAITĖ
CAMERA: Gediminas Daškevičius // SOUND: Paulius Veliulis
PRODUCED BY: SUNNY AGGARWAL

Rokas Baškys gimė 1991 m. kovo 16 d. Kuršėnuose. Gitarą rankose laiko nuo dešimties metų, o susidomėjimas sunkiąja muzika kilo jau būnant aštuonerių. 2007 m. baigė elektrinės gitaros studijas Kuršėnų meno mokykloje. Per visus mokymosi metus dalyvavo keliose dešimtyse koncertų, grodamas Accept, Children of Bodom, John Petrucci ir kitų panašių atlikėjų gitarinius koverius. Po truputį vystėsi ir kūrybinė veikla, kilo idėjos primiesiems įrašams. Dar prieš laikydamas baigiamuosius egzaminus meno mokykloje, Rokas Baškys, su pirmuoju kūriniu "Audros raiteliai", dalyvavo konkurse "Gitarų šėlsmas 2007". Muzikanto karjeroje tai buvo vienas pirmųjų rimtesnių koncertų. Tų pačių metų rudenį Rokas įkūrė grupę Heavy Heaven, kurioje buvo vokalistu ir gitaristu. Deja kolektyvas gan greitai iširo, spėjęs sudalyvauti tik viename didesniame koncerte.

2009 m. ėmė gimti vis daugiau kūrybinių minčių. Muzikantą labiausiai traukė žmogaus vidinio pasaulio, egzistencinių, psichologinių klausimų ir kitų su žmogaus mąstymu susijusių problemų nagrinėjimas, kovos, bei istorinės temos. Geriausiai šias idėjas apipavidalinti leido melodingo heavy metalo stilius.
2010 m. Rokas Baškys su daina "Tėvynės veidas" dalyvavo Lietuvos radijo ir agentūros LATGA-A rengtame konkurse "Daina Lietuvai". Tais pačiais metais muzikantas pradėjo dirbti laidos apie sunkiąją muziką "Perkūno namai" vedėju, kuri transliuota seniausioje Lietuvos internetinėje radijo stotyje "Lafesta". Vėliau projektas persikėlė į FM bangas ir dabar jį išgirsti galite "Classic Rock FM" eteryje.
2011 m. pavasarį išleistas pirmasis EP diskas pavadinimu "Lėlių teatras". Tų pačių metų rudenį muzikantas dalyvavo Lietuvos nacionalinės televizijos rengtame patriotinių dainų projekte "Yra šalis". Šiais metais taip pat išleista Mindaugo Peleckio sudaryta enciklopedinė knyga "Lietuvos rokas: ištakos ir raida", į kurią įtrauktas ir Rokas Baškys.
2012 m. pavasarį baigtas filmuoti pirmasis video klipas dainai "Deganti žemė".

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Rokas-Ba%C5%A1kys/118538698173822

Webpage: http://www.rokasbaskys.lt

STAY TUNED FOR BALCONYTV KAUNAS!!!!!