• PUBLISHED Nov 09, 2017

 • PUBLISHED

  Nov 09 2017
 • THIS VIDEO

  123 Views
  74 Votes
 • OVERALL RANK

  18257 th Views
  2497 th Votes
 • PEAK CHART RANK

  27 th Overall
  02/26/18
  1 st Poznan
  03/04/18
 • PUBLISHED Nov 09, 2017

 • PUBLISHED

  Nov 09 2017
 • THIS VIDEO

  123 Views
  74 Votes
 • OVERALL RANK

  18257 th Views
  2497 th Votes
 • PEAK CHART RANK

  27 th Overall
  02/26/18
  1 st Poznan
  03/04/18

Support Musicians Impacted By Hurricanes
http://MusicRising.org

Stand Up For Children Caught Up In War
Learn How at http://WarChild.org

HANS ANDRIAS performs the song "WITH YOU I'II BE ALL RIGHT" for BalconyTV.
Subscribe to us right now at http://bit.ly/15yj4oc

'Like' us on Facebook - http://Facebook.com/balconytv
Follow us on Twitter - http://Twitter.com/balconytv

PRESENTED BY HANS ANDRIAS

ENG//
The shamelessly gifted young musician, Hans Andrias, already received a Planet Award for Best New Solo Artist back in 2012. His excellent debut album, Vision, hit the streets in 2016, and is so thick with folksy americana that you could easily be led to think that he was from the plains of Nebraska, and not from a wind blown town like Klaksvík, Faroe Islands.

PL //
Hans Andrias to młody, interesujący songwriter pochodzący z Wysp Owczych, a dokładnie z Klaksvíku. W 2012 roku muzyk zdobył nagrodę Planet Awards w kategorii Best New Solo Artist! Jednak na jego oficjalny album przyszło nam trochę poczekać. Debiutancki krążek artysty „Vision” ukazał się dopiero minionej zimy nakładem wytwórni Tutl Records a artysta ruszył w trasę koncertową po Europie. W październiku po raz pierwszy zawita do Polski!
Na swoim debiutanckim albumie Hans Andrias prezentuje nam zestaw przejmujących i nastrojowych utworów, których brzmienie można w skrócie opisać jako połączenie na wpół akustycznego dark folk rocka z wpływami americany i alternatywnego country. To pieśni z nutą tęsknoty, melancholii i prawdy opakowane w niezwykle przyjemne aranżacje. Dodam, iż warstwa aranżacyjna, choć nierzadko oszczędna stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie i dowodzi ogromnego talentu młodego artysty, jak i towarzyszących mu muzyków. Niemal intymne pokłady, w których nie brakuje interesujących smaczków, w połączeniu z ciepłym i emocjonalnym głosem wokalisty potrafią mocno zahipnotyzować – pisze o albumie Marcin Kozicki, dziennikarz portali „Stacja Islandia” i „Muzyka Islandzka”, ekspert od muzyki skandynawskiej.

https://www.facebook.com/hansandriasmusic/

CREDITS / SPONSORS
HILL INN - http://hillinn.pl/
Klubokawiarnia Meskalina - http://www.meskalina.com/

Tune in again to BalconyTV //